הסרת קעקועים

“קעקועים זה (כבר לא) לנצח”

רבים מאיתנו בוחרים לקעקע את גופנו בקעקוע הנראה לנו מתאים בנקודת זמן מסוימת ובמרוצת השנים מתחרטים על כך. חשוב לדעת שיש לכך פתרון והוא נגיש וזמין. הקליניקה של רוית אזוט, מציעה הסרת קעקועים בטכנולוגיה מתקדמת לתוצאות מושלמות באמצעות מכשיר הלייזר ND YAG .

מכשיר זה הינו המתקדם והיעיל ביותר להסרת קעקועים ופיגמנטציה, ללא צלקות, ללא סימנים וללא פגיעה בעור. המכשיר מסיר קעקועים בצבעים שונים וניתן להתאים את אורך הגל בהתאם לפיגמנט הקעקוע. 

כיצד מתבצעת הסרת הקעקוע? פיגמנט הקעקוע נמצא בשכבה השניה של העור וגל הלייזר פוגע באופן סלקטיבי בפיגמנט ומפרק אותו. המערכת החיסונית מפנה את חלקי הצבע המפורקים החוצה מן הגוף.

המכשיר בעצם מפרק את הפיגמנט לחלקים ומסייע לגוף להיפטר ממנו באמצעות מערכת החיסון. משך הטיפול משתנה בהתאם לסוג הקעקוע, יעילות מערכת החיסון ותהליך פירוק הפיגמנט. בין טיפול לטיפול ישנו מרווח של בין ארבע לשמונה שבועות. 

חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של טכניקות הסרת קעקועים ומכשירים אשר עלולים לצלק את הגוף ולגרום לתופעות בלתי הפיכות. כשמדובר בבריאות ואסתטיקה לא מתפשרים והולכים למומחים ביותר. להסרת קעקוע באופן בטוח ולתוצאות מושלמות, פנה לקליניקה של רוית אזוט .

מעוניינים בפרטים נוספים לגבי הסרת קעקועים?

sale

5%

על כל מוצרי האתר

הירשמו לקבלת ההטבות

התחברות/הרשמה לאתר ללא צורך בסיסמה עם פרופיל הפייסבוק שלך

פתיחת צ'אט
1
היי! אפשר לעזור ?
היי! אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן