הקליניקה לאסתטיקה מתקדמת מקבוצת רוית אזוט מציעה פתרונות מתקדמים בתחום האיפור הקבוע. איפור קבוע, מעניק מראה של איפור מוקפד ומושלם ללא מאמץ. ניתן באמצעות איפור קבוע להגיע לשפתיים מושלמות, גבות מעוצבות ומתאימות למבנה הפנים וקו אייליינר מחמיא. האיפור הקבוע יציב לאורך זמן ואינו כרוך בכאב.                                 בעידן של היום, זמן הוא מצרך יקר. טכניקת האיפור הקבוע מאפשרת לך לייצר מראה מדויק ורענן גם ללא השקעת זמן ובכל יום מחדש.               

זו הסיבה שאיפור קבוע כל כך מבוקש ואכן הוא פתרון אסתטי נהדר למי שסובלת מחוסר צפיפות בגבה ואזורים מקריחים, שפתיים דלילות ואפילו פגמים אסתטיים בפנים. לאיפור קבוע יתרונות רבים אך חשוב לבצע זאת אצל המומחים והמנוסים ביותר! טיפול לא נכון באיפור קבוע עלול לייצר נזק בלתי הפיך. טכניקת איפור קבוע דורשת מקצועיות, התאמה למבנה הפנים וגוון העור והקפדה על תוצאות מושלמות וללא פשרות.

רוית אזוט מומחית
בתחום האיפור הקבוע ומובילה את ההכשרות לאיפור קבוע בדרום. 

מהי טכניקת איפור קבוע?
הטכניקה דומה לקעקוע אך אינה חודרת לשכבת הדרמיס בדומה לקעקוע אלא מגיעה עד שכבת האפידרמיס, השכבה החיצונית של העור. בשיטה זו, פיגמנט מוזרק באמצעות מחט קטנה לתוך האפידרמיס שבאזור הטיפול. האיפור הקבוע דוהה עם הזמן ואחת לשנה עד שנתיים לערך יש לחדש את הפעולה. 

לטכניקת איפור קבוע יתרונות רבים. כאמור, איפור קבוע חוסך זמן יקר של התארגנות ביציאה לתיחום השפתיים, עיבוי הגבה, השגת סימטריה ועוד…                                                      ומה לגבי שימור המראה המאופר לאורך היום? האיפור הקבוע מאפשר זאת. האיפור נותר רענן ומוקפד גם ביום חם ולח! גם נשים אשר רגישות לחומרים הנמצאים במוצרי האיפור השונים, ימצאו פתרון באיפור קבוע. ששוקלים את היתרונות הרבים, איפור קבוע הוא הפתרון המועדף.

בקליניקה של רוית אזוט תמצאו מגוון פתרונות לדלילות שיער הגבה, הדגשת השפתיים ותיקון פגמים אסתטיים באמצעות האיפור הקבוע.

איפור קבוע

האיפור הקבוע הוא טרנד משגשג בעולם הטיפוח שרק מתקדם ומשתכלל ככל שעוברות השנים. איפור קבוע הוא טכניקה קוסמטית של איפור המבוססת על החדרת פיגמנט בעל צבע לעור באמצעות מחט. האיפור הקבוע תורם להדגשת תווי הפנים ויוצר מראה פנים צעיר ורענן. לפני הטיפול מתבצעת בדיקה  לצורך בחירה והתאמת גוון פיגמנט הצבע המתאים ביותר עבור הלקוחה, תוך התחשבות בסוג העור ותווי הפנים.

איפור קבוע לגבות

הגבות משמשות מסגרת לעיניים ומקנות פרופורציה נכונה לפנים. באמצעות האיפור הקבוע, ניתן להרחיב, להאריך, לקצר או לעבות אותן, כמו כן ניתן לעדן ולרכך את מראה הפנים. בעיצוב הגבות רצוי ומומלץ לשרטט קווים קלאסיים שמתאימים למבנה הפנים הייחודי שלך. קיימות שיטות שונות לאיפור קבוע בגבות, ואנו בוחרים בשיטה המתאימה ביותר בהתאם למבנה הגבה הקיים והגבה אותה רוצים ליצור.

איפור קבוע בשיטת השערה

אחרי שנים באירופה, הגיע טרנד האיפור הקבוע בשיטת השערה גם לישראל. באיפור בשיטת השערה, אנו מחדירים פיגמנט היוצר אפקט של שערה כך שהתוצאה היא גבה בעלת נראות טבעית, מעוצבת בצורה מושלמת המותאמת במיוחד לפנייך.

איפור קבוע בטכניקת המיקרובליידינג

טכניקה  חדשה בתחום האיפור הקבוע, המאפשרת הדמיית שיער הכי קרוב לטבעי. באמצעות עט ידני ומחטים קטנים  מחדירים פיגמנט ויוצרים  שיערות. השערות מצוירות בכיוון צמיחת השערות הטבעיות, וזאת כדי להשיג מראה ריאליסטי.

איפור קבוע אייליינר

האייליינר (איפור של קו העין) הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד משגרת האיפור של נשים רבות ברחבי העולם, אך עם זאת הוא עדיין נחשב לקשה ביותר לשרטוט עבורן. באמצעות האיילנייר המושג בשיטת האיפור הקבוע ניתן להשיג מראה קלאסי ומתוחכם שישדרג לחלוטין את מראה העיניים והפנים.

איפור קבוע לשפתיים

שפתיים חושניות הן חלומה של כל אישה. באמצעות האיפור הקבוע לשפתיים ניתן להדגיש את התוחם הטבעי של השפה ולמלא אותה,  כך שיתקבל מראה מושלם אך טבעי. בעזרת איפור קבוע לשפתיים ניתן גם לתקן פגמים קלים כמו  א-סימטריה/ האיפור הקבוע לשפתיים מאפשר גוון מחמיא לשפתיים מסביב לשעון, ללא צורך באיפור יומיומי שלהן.

שאלות נפוצות

יש כמה גורמים: האחד הוא הרכב הפיגמנט הריי ידוע שבצבע השחור יש מרכיב צבע כחול ככל שיש ריכוז גבוה מדיי של כחול  כך הצבע השחור יכחיל .

שנית התת גוון של הלקוחה ברוב המקרים האיילנר יכחיל לגוון כהה ושחום. כמעט כל צבעיי האיילנר מכחילים תלוי באיזו דרגה.

על מנת למנוע דהייה מומלץ לשים בתוך הצבע השחור 2 טיפות של צבע כתום.

בשניהם אנחנו מייצרים שערות אך ההבדל הוא שבמיקרובליידנג אנחנו משתמשים עם תער ידני לייצור השערה ובטכניקה השניה עם מכשור חשמלי.
מיקרו = קטן בלייד = תער
חשוב לזכור שלא לכל קהל הלקוחות מתאימה הטכניקה מיקרובליידינג.

אז ראשית בואו נבהיר דבר אחד, איפור קבוע זה שם של כל הטכניקות שמבוצעות היום ובשפה המקצועית נקראת מיקרופיגמנטציה
בעבר היום מחדירים פיגמנט לשכבה השניה של העור דרמיס ולכן האיפור קבוע נשאר הרבה שנים ,לעומת היום אנחנו עובדים בשכבה העליונה של העור אפידרמיס שהיא שכבה שמתחדשת אחת ל- 28-40 יום ולכן היא נשארת עד שנה וחצי תלוי במשתנים מסויימים.

אז כמו שרשמתי בתשובה למעלה זה משתנה מאדם לאדם תלוי בסוג העור ועוד משתנים ההמלצה שלי היא בין חצי שנה לשנה וחצי או לחילופין שמתחילה דהיה.

המחיר נע בין 1000- ל4000 ואף יותר, תלוי במיומנות של המאפרת וההכשרה שלה.

הפרוצדורה יחסית ידידותית יש תחושת אי נוחות אך היא משתנה מאדם לאדם בסך הכל היא נסבלת.

כיום יש מגוון רחב של הסרות שבו בעלת המקצוע תוכל להתאים לך על מנת להסיר את האיפור קבוע. כמו לייזר או חומצות

sale

5%

על כל מוצרי האתר

הירשמו לקבלת ההטבות

התחברות/הרשמה לאתר ללא צורך בסיסמה עם פרופיל הפייסבוק שלך

פתיחת צ'אט
1
היי! אפשר לעזור ?
היי! אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן