קוסמטיקה ואסתטיקה 360°

שיזוף
שיזוף
אם בעבר אנשים היו צריכים לבלות שעות ארוכות בחוף הים או בבריכה וזאת על מנת להקנות לגופם את גוון העור השזוף, כיום אפשר לזכות בשיזוף בכל יום ובכל שעה באמצעות תרסיסישיזוף, מיטות מיוחדות ושלל תכשירים.
עיצוב ומילוי גבות וריסים
אחרי שנים באירופה, טרנד האיפור הקבוע בשיטת השערה הגיע גם לישראל. מאחר שחשוב לנו שהתוצאה תהיה מרשימה וטבעית אנו מקפידים לשלוט בטכניקות איפור מגוונות ומקצועיות.
בתהליך האיפור, אנו מחדירים פיגמנט היוצר אפקט של שערה כך שהתוצאה היא עיצוב מושלם של הגבה המותאמת במיוחד לפנייך.
הסרת שיער
הסרות שיער
אם בעבר קהל היעד של הסרת שיער בפנים ובחלקים שונים בגוף היה נשים, כיום מדובר על קהל מעורב המורכב מגברים ונשים. אלו פונים אל מכוני קוסמטיקה וקוסמטיקאיות מוסמכות שמציעים הסרה של שיער פנים וגוף בטכניקות שונות ומתקדמות.
טיפולי פנים
טיפולי פנים
טיפולי פנים כוללים מגוון רחב של טיפולי פנים אקנה ופיגמנטציה, ניקוי העור, החדרה של חומרים מזינים לתוכו, הסרה של שיער פנים, טיפולי אנטי אייג’ינג ועוד. מאמר זה יתמקד בתועלת של טיפולים אלו בשיפור אקנה ופיגמנטציה.

רווית אזוט - מכון הקוסמטיקה המוביל בדרום

מי אנחנו

מלכות יופי

רווית אזוט, יושבת ראש ארגון הקוסמטיקאיות במחוז דרום, הקימה לפני מעל ל-10 שנים את “קוסמטיקה ואסתטיקה 360″ בבאר שבע.

רווית הינה קוסמטיקאית מוסמכת, והיא מתמחה בכל סוגי הטיפולים הפרא רפואיים ומדורגת בין המובילות בארץ בתחום זה. כחלק מתפיסת עולמה, מאמינה רווית אזוט ביישום חדשנות בקליניקה ולכן מקפידה על לימוד טכניקות טיפול חדשות בתחום העור בפרט ובתחום האסתטיקה בכלל ומשתלמת לצורך הלימוד שלהם בארץ ובעולם. במהלך השנים הצטרפו לקליניקה לקוחות רבים, הנהנים ממגוון טיפולים קוסמטיים ואסתטיים הניתנים על ידי רווית וצוות העובדות שלה, כמו גם על ידי רופא מקצועי המגיע למקום לצורך מתן טיפולים אסתטיים מתקדמים.

הקליניקה

בקליניקה “קוסמטיקה ואסתטיקה 360″ מספר חדרי טיפול מפנקים בהם מתבצעים טיפולי פנים, הסרות שיער בשיטות מתקדמות, טיפולים נגד פטרת הציפורן, עיצוב גבות, איפור קבוע, שיזוף בהתזה, שיזוף במיטות שיזוף מתקדמות, מניקור, פדיקור, בניית ציפורניים בשיטות שונות וכן מוצעים מגוון מוצרי טיפוח ואסתטיקה. בראש סולם ערכיה של רווית מצוי ערך השירות והחוויה ללקוח/ה שמגיע/ה לטיפול בקליניקה. רווית מקפידה על מתן היחס הטוב ביותר לכלל לקוחותיה, שמירה על מקצועיות וחווית השירות שמותירה “טעם של עוד” אחרי כל טיפול.