כתבו עלינו

זמן קורונה, הוא עיתוי מצוין לחשוב ולתכנן את היום שאחרי.
רווית אזוט, יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות ויו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה של ישראל- מחוז דרום. בעלים של "רווית אזוט- קוסמטיקה ואסתטיקה 360" ושל האקדמיה לאיפור קבוע PMU בבאר שבע. בת 43, נשואה ואם לשלשה למה בחרתי בתחום הזה? : הכול מתחיל מאהבה גדולה לתחומי היופי והאסתטיקה, מרצון אמיתי לעזור לאחרים וגם מחוש יזמות לא מבוטל. הקמתי את העסק שלי לפני 20 שנה.
עם חברת קוסמטיקה מצליחה בבעלותה והובלה בשנים האחרונות כיו"ר התאחדות בעלי המלאכה והתעשייה בדרום, אין פלא שבחרתם דווקא ברווית אזוט לאשת השנה שלכם בתחום העסקים. בראיון לבאר שבע נט היא מספרת על הדרך שעברה, מדוע חשוב לה להעצים נשים נוספות ולמה התרגשה עד דמעות כשגילתה שנבחרה.

גיל: 43
נשואה ואם לשלושה:מצב משפחתי
מקום מגורים: באר שבע

את האהבה שלי לתחום הקוסמטיקה גיליתי כבר בגיל צעיר, כשהייתי נערה. כתחביב טיפלתי בחברות שלי ובמשפחה. מאוחר יותר הבנתי שזה הייעוד שלי.

גיל: 44

סטאטוס: נשואה+3 (אמא של יובל 18, שקד 17 ואסף 9)

מה החוויה המכוננת של חייך?

“ברמה האישית: האימהות, המהפך שזה גורם לנו כנשים וההבנה שיש לי אחריות. ברמה המקצועית: היציאה ללמד בחו”ל, כמאסטרית ובעלים של אקדמיה למקצועות היופי – איפור קבוע; הרגע שקיבלתי הזמנה להרצות בחו”ל היה משמעותי מאוד, פעם אחת לייצג את ה’כחול לבן’ ופעם שנייה הסיפוק האישי שקיבלתי חותמת”.

אחרי שאירחה את ח"כ אלי כהן בכנס מקומי בבאר שבע פגשה רווית אזוט, יו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה בנגב, את כבוד השר בכנס עסקים באילת לשם ירדה.
מישהו כבר אמר שיופי פותח דלתות, וזה מה שעשו חבורה של נשים שסיימו אצל כוהנת הביוטי, רווית אזוט, קורס בענייני טיפוח. ( אם תרצו גם לק ג'ל) עם שלל חידושים בתחום, באקדמיה שלה. עכשיו גם הן יוכלו להציע לנשים את השיטות החדשניות.
אשת הביוטי וי"ור התאחדות המלאכה והתעשייה, רווית אזוט, אירחה את אחותה היקרה פזית שהגיעה היישר מפנמה והפתיעה בשלל חידושים בענייני יופי. את שהותה בת השבועיים הן חתמו במופע של ניקוס ורטיס באמפי בדימונה, ונראו מאושרות עד מאוד, וגם רקדו.
רווית אזוט אשת היופי וגם יו"ר איגוד המלאכה והתעשייה בדרום, לקחה פסק זמן מכל עיסוקיה, ארזה מזוודה וטסה עם בעלה אפי למרוקו הקסומה, שם חגגו לו את חגיגות היובל והם לא היו לבד, הצטרפו אליהם שבט אזוט, עם מזוודות ממותגות, כובעים וחולצות ששם המשפחה מתנוסס עליהם, מה שגרם לתיירים לשים לב אליה ולהתעניין בשורשים המשפחתיים. מזל טוב. *צילום פרטי
עומר אדם כבש את אמפי באר שבע וגם את ליבן של יובל ושקד אזוט, הלוא הן הבנות של אשת הביוטי רווית אזוט, שהצליחה להפתיע אותן בכרטיסים קרוב לבמה, כי אחרי הכל הן מעריצות שרופות, ומסתבר שגם האמא. כמובן שהאחיות שהן גם כוכבות רשת לא קטנות, עדכנו בכל מדיה אפשרית כל רגע מההופעה.
המקום: מטוס של אל על, רווית אזוט שלא מניחה לרגע את ענייני הביוטי, טסה לה לסין להשתתף בתערוכה הגדולה בעולם לפיתוחים טכנולוגיים בתחום הקוסמטיקה, ועל הדרך כשהיא באוויר, תפסה תמונה עם הקברניט ששמח לגלות בגיליון המטוס את הכוכבת שלצידו. נו השמיים הם לא הגבול.
יו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה ואשת העסקים רווית אזוט טסה להוליווד יחד עם בעלה אפי לקצת ביז'נס ופלז'ר, ועל הדרך התייצבה בשדרת הכוכבים של הוליווד, וכמובן שכמו כל המפורסמים, גם היא קיבלה כוכב משלה עם השם, והתרגשה עד מאוד כששמה על הכוכב המקושט בפסיפס ורוד עם מסגרת ברונזה. צילום פרטי
אלינור הררי מאופקים, טליה קידר ממושב רנן, חן סבן מערד, שובל ברששת מדימונה ואורטל לוי מבאר שבע, לא התעצלו והגיעו מדי שבוע לבירת הנגב כדי להפוך למאסטרים בתחום הביוטי. מי שליוותה ולימדה אןתם את סודות המקצוע הייתה רווית אזוט. בסופו של מסלול הם חגגו באקדמיה שלה וגם תפסו צילום למזכרת. *צילום איגור פוטו מארק

sale

5%

על כל מוצרי האתר

הירשמו לקבלת ההטבות

התחברות/הרשמה לאתר ללא צורך בסיסמה עם פרופיל הפייסבוק שלך

פתיחת צ'אט
1
היי! אפשר לעזור ?
היי! אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן